Hasičský zájezd 2015

1.den: odjezd v 28.8.2015 v 8:00, oběd v České Lípě, příjezd do kempu, ubytování v kempu u Ferdinada v Srbské Kamenici. Bude-li zájem, odjezd autobusem do Vysoké Lípy, odtud pěšky na Malou Pravčickou bránu , okolo Šaunštejnu – zbytky hradu a vyhlídka (cca 3 km i s cestou zpět – viz. obr. ). Večer posezení u sudu. (vezměte si něco k opečení)

2.den: autobusem pod Pravčickou bránu, zpět pěšky k hotelu Mezní Louka (cca 5,5 km, většinou z kopce – viz. obr. ), tam čeká autobus. Dále buď autobusem do kempu nebo pěšky tamtéž (necelých 8 km, stoupání, klesání – viz. obr. )

3.den: snídaně, odjezd k Tiché (Edmundově) soutěsce, průchod Edmundovou a Divokou soutěskou s plavbou po lodičkách - do Děčína. Zde oběd, poté odjezd domů

V ceně zájezdu je cesta, ubytování, 2x večeře, 2x snídaně, pivo a víno k posezení, vstup na Pravčickou bránu a vstup do soutěsek.
Záloha je 500,- Kč.

Hasičský zájezd 2015 - ilustrační foto Hasičský zájezd 2015 - ilustrační foto